Producenci
Czas realizacji zamówienia

1. Po otrzymaniu zamówienia nasi handlowcy weryfikują je i wysyłają do Klienta potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji lub wyjaśniają telefonicznie lub pocztą e-mail ewentualne wątpliwości dotyczące zamówienia. Nabywca płacący przelewem może teraz dokonać płatności na konto bankowe:

PKO BP I/O GDYNIA     81 1020 1853 0000 9602 0013 0807

2. Dostępność towarów  jest podana przy każdym produkcie.


3. Sprzedawca obowiązany jest do wydania towaru kupującemu w nieprzekraczalnym terminie 21 dni od dnia zawarcia umowy. Wraz z dostarczonym towarem wydawane są wszystkie elementy jej wyposażenia oraz sporządzone w języku polskim instrukcje obsługi, konserwacji i inne dokumenty wymagane przez odrębne przepisy.

Wszystkie produkty oferowane przez firmę są najwyższej jakości zdatne do prawidłowego i pełnego korzystania, posiadają znaki bezpieczeństwa i znaki zgodności i są dopuszczone do obrotu w Rzeczypospolitej Polskiej.

Za zakupione towary wystawiany jest dowód sprzedaży lub faktura VAT – zgodnie z życzeniem Klienta. Dokumenty te zawierają również ewentualne koszty przesyłki.


4. Wysyłka zamówionego towaru następuje zazwyczaj w terminie 1-2 dni roboczych (przy małej dostępności asortymentu lub przy zamówieniach indywidualnych w terminie 3-5, do 7, do 14 lub do 21 dni). W szczególnych przypadkach (niezgodności w magazynie, brak towaru u producenta, uszkodzenie towaru, zdarzenia losowe) czas realizacji zamówienia może się przedłużyć, o czym Klient zostanie poinformowany.


5. Zamówiony towar dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL, Poczty Polskiej lub na terenie Grudziądza i okolic do 10 km transportem własnym firmy AS-Druk. Klient może również osobiście odebrać zamówiony towar w Grudziądz przy ul. Wybickiego 28.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl