Producenci
Klauzula Informacyjna

Klauzula informacyjna zgodna z RODO

Informujemy, że:

1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest „AS-DRUK” S.C. Joanna Strzelecka, Wojciech Strzelecki z siedzibą w Gdyni przy ul.Sojowej 2D36, 81-589 Gdynia, adres e-mail: as druk@asdruk.pl

2. Celem zbierania danych jest realizacja umowy z zakresu usług i handlu .

3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj.: [Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych]).

4. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wykonania umowy z zakresu usług i handlu.

W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe wykonanie umowy z zakresu usług i handlu.

5. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.

6. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.

7. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

8. Dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy, niż jest to niezbędne do celów, w których dane te są przetwarzane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl